Ознака: џастин бибер

Видео

Спремете ги марамчињата, ќе плачете: Морган Фриман рецитира песна од Џастин Бибер

Морган Фриман на човештвото му подари непроценливо, драматично читање на песната од Џастин Бибер, „Love Yourself“. Земете марамчиња, ќе плачете: И тоа од смеа.Морган Фриман изведе драматично читање на текстот […]

Сцена

ФОТО: Фановите БЕСНИ на Џастин: Дали се ова можните кадри од неговата секс-снимка?

Поп пејачот Џастин Бибер, веќе неколку недели ужива во врската со манекенката Софија Ричи, а фотографиите кои се појавија неодамна, предизвикаа хаос на интернет.На фотографиите се гледа како тие двајца […]

Сцена

Селена Гомез го обвини Џастин Бибер за повеќекратно изневерување

Познатиот поранешен пар се отвори во јавност откако и двајцата се обвинуваа меѓусебно.Во онлајн караница што започна невино, но набрзо излезе од контрола, Селена и Џастин се испокараа за тоа […]

Сцена

СЕ ИЗБЛАМИРА НА СЦЕНА! Џастин немаше баш среќа на својот концерт!

Популарниот прејач Џастин Бибер, повторно доживеа непријатност за време на концерт, откако се лизна и падна пред илјадници фанови на концерт во Флорида.Тинејџерската атракција, сакал да се пошегува со своите […]

Сцена

Видео: Џастин Бибер доживеа несреќа на сцена: Обидувајќи се да ја намести кошулата…

Музичката тинејџерска ѕвезда Џастин Бибер доживеа непријатна случка на концерт во Канада, паѓајќи од сцената.Незгодата се случила во пауза меѓу песните, додека 22-годишниот пејач изнервиран се обидел да ја намести […]