Балкански убавици

Балкански убавици

Објавено жешкото видео на Цеца: Погледнете со кого била!

Серијата „Нечиста крв“ снимена е во дамнешната 1991 година, а во улогата на Коштана се нашла Светлана Цеца Ражнатовиќ. Таа била на почетокот на својата пејачка кариера, а како актерка […]

Балкански убавици

Видео: Ова е новата балканска СЕКС-БОМБА која ги полуде фановите на Инстаграм!

Пејачката Наташа Шавија уште еднаш ги покажа своите облини. Таа е новопечена српска пејачка која се гордее со своите облини и воопшто не се срами да ги покаже. Наташа на своите […]