Видео

Видео

Еве како се полудува на свадба – турчинкава со деколте ги поремети гостите

Ова што ке го видите е атракција во Мала Азија. Милиони прегледи на обични видеа од свадби и семејни собири. Се гледа дека е пронајден „рецептот“ за успешно собирање на […]

Видео

Грабеж во Кина тргнал во погрешен правец

Грабеж во Кина тргнал во погрешен правец  Шангајската полиција објавила видео од сигурносна камера во Кина, на која се гледаат двајца потенцијални разбојници и нивниот обид за кражба кој тргнал наопаку. […]

Видео

Пијано момче се обидува да се јави на мобилен па мораше и пријателот да помогне

Пијаните луѓе се воглавно смешни за гледање а понекогаш и тажни.Ова момче на видеото е во „борба“ со својот мобилен, се обиде нешто да направи со својот мобилен, но толку […]

Видео

Пробајте да не се насмеете: Што ќе се случи кога ќе измешате вино и хелиум?

Изгледајте го  видеото  до крај, слатко ќе се изнасмеете!Сте се запрашале ли  некогаш  што  ќе се случи  доколку  измешате алкохол и  хелиум.  Во  видеото подолу можете да видите  како  изгледа […]

Видео

Видео: Страшна тепачка во супермаркет

Во еден супермаркет во Филаделфија изби сериозна тепачка кога две жени беа обвинети за кражба.Вработените го заклучија маркетот за крадците да останат внатре до доаѓањето на полицијата, а снимката која […]

Видео

Ќе земе воздух, па ќе писне! Нема да верувате што голтнало ова дете

Докторот останал  запрепастен од овој  случајОсумгодишното момче од Аргентина проголтало играчка труба, па секогаш кога ќе земе воздух се слуша звук кој го прозиведува играчката. Неговиот доктор Гомез Зувирија одлучи […]

Видео

Кандидатка на Избор за Мис сакаше да биде секси, но…

Згодните девојки пријавени на Избор за Мис на Шпанија имале задача да одат на високи потпетици покрај базен.Повеќето се претставиле успешно, но девојката по име Пилар Магро сакала да ги […]

Видео

Oва е најсилниот земјотрес снимен некогаш

Ова е најсилниот земјотрес снимен некогаш. Во 2010 години во Хаити се случи разорен земјотрес. Снимката кажува се. Видеото е повеќе од застрашувачко. Земјотресот беше со јачина од 7 степени според […]

Видео

Секси масерка му понуди „среќен крај“, тој се согласи но…

Веруваме дека добро ви е познат терминот „ среќна завршница“. Момчето во ова видео отишло на масажа и нормлано се надевал дека ќе добие такво нешто, но наместо уживање следо нешто […]