Фото

Фото

Илија Димовски шета по планините

Додека во Македонија да не речеме гори Илија Димовски шета по планините. Атмосферата е се позагреана секојдневно како што наближува референдумот. Дел од пратеничката група на Груевски и Мицковски веќе се […]

Фото

Кога си со Амди Бајрам и Бранко Црвенковски знај дека си на права страна

Твит на денот. Ако не и на неделата. Многу јасно низ да речеме една иронија и козерија ја отцртува трагикомичноста на нашето секојдневие поврзано со референдумот за самоукинување на Македонија […]

Фото

Протекоа НЕЦЕНЗУРИРАНИ ФОТОГРАФИИ: Еве колку навистина е ГОЛЕМА „гордоста“ на Орландо Блум!

По прв пат, без „прекривка“, можете да  го  видите Орландо  Блум како од мајка роден, и  да се уверите колку  навистина е надарен. Откако  се појавија фотографии  од голиот Орландо […]

Фото

Мислиш ако ставиш знаци нема да поминат? Ова е Македонија бе брат!

Мислиш ако ставиш знаци нема да поминат? Ова е Македонија и тука ретко се почитуваат работи легендата вели дека постои Македонец кој почитувал знаци. Да можно ако е во друга […]

Фото

Објави селфи за роденден, а сите гледаат во девојката позади

Селфи фотографија на која во позадина се гледа нешто што ќе ве засрами стана повеќе правило отколку исклучок. А ова селфи е навистина ужасно.Оваа девојка на Твитер објави две фотографии […]

Фото

Со ОВАА фотографија Ана Ивановиќ собра над 50.000 лајкови!

Поранешната тенисерка објави фотографија од Чикаго, каде што некое време веќе живее, а сликата што ја објави на социјалните мрежи предизвика голем број коментари.Ана Ивановиќ постави фотографија на нејзиниот Инстаграм […]

Фото

Бизарна свадбена фотографија стана хит на интернет

Бизарна свадбена фотографија го заобиколи светот за само неколку секунди, а најинтересно од сетот тоа е што истата оваа фотографија ја нарачала мајката на еден од младоженците.Фотографијата која изгледа како […]