Галерии

Инстаграм Сцена

ГРОМНО ЏАКУЗИ И ПОГЛЕД ОД МИЛИОН МИЛИОНИ ДОЛАРИ: Старлетата која се прослави со порно ги полуде своите следбеници! (ФОТО)

Жешката Аманда Тривизас, која благодарение на „случајната“ објава на мексиканскиот фудбалер Џонатан дон Сантос, се најде на насловните страници низ целиот свет, не престанува да споделува секси фотографии со своите следбеници. […]

Видео Занимливости

ДВЕ ДЕВОЈКИ СЕ СТЕПАА ЗА PLAYSTATION 5: Ова го нема ниту во Mortal Kombat, брутална борба и удари со нога по главата (ВИДЕО)!

Недостатокот на конзоли од најновата генерација предизвикува најлошо кај луѓето. Така, во претходните недели можевме да видиме бројни измами, грабежи, бизарни вести, а сега е време за борба, сето тоа […]

Инстаграм Сцена

Само пет дена по пријавата дека е исчезната: Познатата инфлуенсерка Алексис е пронајдена мртва

Познатата американска инфлуенсерка, Алексис Шаркеј (26) почина, а нејзиното безживотно тело е пронајде по пет дена потрага, во Хјустон, Тексас. Последен пат ја виделе нејзините родители пред Денот на благодарноста […]

Видео Издвојуваме Контроверзни фајлови

ПЛАНОТ НА ТИТО ОД КОЈ СЕ ПЛАШЕШЕ ЦЕЛ СВЕТ: Белград е главен град, земјата поголема од Германија со 30 милиони жители!

Откриваме како би изгледала Балканската федерација доколку Јосип Броз Тито успееше да го направи тоа. Панславизмот, илиризмот, австро-славизмот, неославизмот и евро-славизмот се дел од идеите на кои, во случај на […]

Видео Занимливости

МОРНИЧАВО! Додека таа танцуваше во станот, ненадејно се појави непознат маж со рака во џеб (ВИДЕО)

Видео од очигледно немонтираната морничава сцена што се случи во станот на студентката Хана Виверет стана вирално на социјалните мрежи. Дваесет и петгодишна девојка снимала како танцува за TikTok на позната мелодија […]

Видео Издвојуваме

ВО ЦЕНТАР: Филип Петровски го растури Љубчо Георгиевски!

Во вечерашната емисија Во Центар со Васко Ефтов која започнува во 22:00 часот на YouTube каналот Vasko Eftov, Филип Петровски се осврнува и на дел од владеењето на Љубчо Георгиевски. […]