Ознака: Аделина Тахири

Сцена

Аделина Тахири се омажи во црвен фустан

Пејачката на Инстаграм објави фотографија со која потврди дека стапи во граѓански брак.За церемонијата, Аделина се одлучи за црвен фустан со длабоко деколте и крзно. За церемонијата, Аделина се одлучи […]