Ознака: Александра Пријовик

Сцена

Во шестиот месец од бременоста Александра Пријовиќ донесе важна одлука

Пејачката Александра Пријовиќ ужива во својата бременост, а заедно со нејзиниот сопруг ќе станат родители во март. Пријовиќ одлучи да се породи во Белград, а не во Америка. Снаата на […]

Сцена

Доживеа пекол еден месец откако се венчаше- хаос во хотелската соба

Пејачката Александра Пријовиќ само два дена откако пристигна во Будва заедно со својот сопруг Филип Живојиновиќ доживеа голем стрес. Како што наведуваат српските медиуми пејачката утрото после настапот во една […]