Ознака: Андреа Страмачиони

Меѓународен фудбал

Страмачони: Ливаја со своите погодоци е вистински протагонист

По двата погодоци кои ги постигна во четвртокот во Лига Европа, на настапот на Марко Ливаја во домашното реми против азербејџанскиот Нефчи со свој коментар се вклучи и тренерот на […]