Ознака: бегалец

Вести

Виничанец можен преносител на корона вирус избегал од болница! Дива ЛИГА!!

Попладнево виничанец кој бил повратник од Италија, а сместен во штипската болница поради сомнежи за корона вирус избегал од болницата и заминал дома, потврдија од Министерството за здравство. Според информации […]

Вести

„Дојди и сокри ми се под фустанот“! Британките полудеа по овој Албанец кој го бара полицијата

Во обид да го пронајде Албанецот кој избегал од мигацискиот центар, шкотската полиција објави фотографија од избеганиот на Фејсбук. Набрзо тој доби бројни обожавателки.25 годишниот Гуксим Имерио стна хит на […]