Ознака: Бел Дафин

Занимливости

БИЗАРНО: Нема да верувате што продава оваа инфлуенсерка, ја следат 4 милиони луѓе

Млада инфлуенсерка од Велика Британија има речиси 4 милиони следачи на Инстаграм. Популарноста ја стекнала така што објавува провокативни косплеј фотографии, но и ја продава водата во која се капе, […]