Ознака: вештерка

Занимливости

ВИДЕО: Сакаше да јава метла како вештерка, но заборави на гравитацијата

Оваа симпатична жена од Англија изгледа планирала да стане суперѕвезда на социјалните мрежи. И успеа во тоа, но не на некој позитивен, туку на урнебесен начин. Нејзината цел, ако ја […]