Ознака: во танга

Сцена

Карлеуша во танга позираше во најпровокативно издание до сега (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша позираше во досега напровокативно издание каде во прв план е секако нејзиниот задник, а со неа позирале и две згодни девојки. Имено, дивата се фотографирала на јахта, а […]