Ознака: глупирање

Бавча Видео

Знаеш дека е дојден крајот, соберете парталите и угаснете го светлото(видео)

Сме се изнагледале и изнаслушале разно разни политичари и аналитичари… Но, во овие денови по Новата година кога треба да има радост и среќа, а ни се нуди… Не е […]

Избор на уредникот

ДОКАЗ: Дали директорката на паланечката гимназија со пари на школото си части фамилија по кафани?

Дали директорката на паланечката гимназија со пари на школото си части фамилија по кафани праша ДОКАЗ? А Габи? Во Воденица и Мечкова куќа во двете кафани си со фамилијата… Приложени […]

Избор на уредникот Фото

Психо: Спремите се четници – вмро зове! – по трагите на еден статус…

Човеков ни е влезен во видно поле оти се претставува како голем патриот и вмровец. Истовремено  е и плукач по фејсбук, по се што не му е по воља на […]

Избор на уредникот

Навлечени на Фејсбук, наместо да работат сечат торти! Циркус во Фонд за иновации

Компромитираниот Фонд за иновации кој се избрука со делење на пари наместо за иновации на партиски функционери на СДС, сега со нов бисер. Сечеа торта, замислете, затоа што имале 15.000 […]

Видео

Амди Бајрам се пофали дека имал многу швалерки (ВИДЕО)

Познатиот политичар Амди Бајрам пред камерата на „Ексклузив“ искрено без влакна на јазикот зборуваше за неговата политичка кариера, но откри и неколку интересни детали од неговиот приватен живот.Тој вели дека […]