Ознака: ЕУРО2016

Меѓународен фудбал

ТРПЕЛ БОЛКИ: Албански навивач сокрил 18 сантиметри факел во аналниот отвор!

Еден навивач на фудбалската репрезентација на Албанија, успеал во намерата да внесе пиротехнички факел на стадионот во Марсеј, откако истиот го сокрил во аналниот отвор, пренесоа француските медиуми.Францускиот сајт Metronews.fr, […]