Ознака: крцкави колачиња

Кулинарство

Крцкави колачиња

Потребни состојки: 3 банани 100 грама кокос 150 грама овесни снегулки 3-4 лажички кокосово масло 2 лажици мед, по вкус Начин на подготовка: Загрејте ја рерната на 180 степени. Бананите […]