Ознака: кусо фустанче

Сцена

Сандра Африка во кусо фустанче!

Сандра Африка повторно докажа дека е вистинска заводничка за мажите со својата најнова фотографија објавена на Инстаграм.Популарната пејачка позира во провокативна поза, а на себе носи прекратко црно фустанче без […]