Ознака: лајонел меси

Сцена

Меси КОМПЛЕТНО го промени изгледот! Нема да го ПРЕПОЗНАЕТЕ!

Најдобриот светски фудбалер Лионел Меси ги зачуди своите фанови откако се реши за драстична промена на својот имиџ.Тој на својот Инстраграм профил објави фотографија, на која се пофали со новиот […]