Ознака: Леонардо

Коментари

Паљачото и ментор на оваа политичка жабокречина не го бранел дуелот сеуште

Дуелот помина. И толку. Ништо од очекуваното. На двајцава ко да им беше незгодно да се напаѓаат. Побогу толку политичка култура на литар вода на кубен метар по плоштина на […]

Меѓународен фудбал

Леонардо: Ибрахимовиќ во ранг со Меси и Роналдо

Спортскиот директор на ПСЖ смета дека швеѓанецот поседува исти фудбалски квалитети како Лионел Меси и Кристиано Роналдо. Златан Ибрахимовиќ ја поправи својата форма по преминувањето во Париз Сент Жермен иако […]