Ознака: мускулеста ѕвезда

Занимливости

Од дебел млад човек до мускулеста ѕвезда: Тој тежеше над 200 килограми, а денес не би го препознале!

Итан Сапли многумина го паметат како актер со неверојатна смисла за хумор, но и прекумерна тежина со која се бореше со години, сè до неодамна. Американскиот телевизиски и филмски актер […]