Ознака: муштерии

Живот

Муштериите во еден познат американски ланец ресторани останаа згрозени: За што се работи?

Муштериите во еден познат американски ланец ресторани останаа згрозени после снимката која се појави на интернет во која се гледа како глувци претрчуваат над лепчињата за бургери. Поради тоа угостителскиот […]