Ознака: Наташа Апонте

Занимливости

Повикала 150 момчиња на состанок- сите дошле, но еве што направила таа

Манекенката Наташа Апонте од Њујорк последниве неколку месеци преку социјалната мрежа Тиндер се допишувала со повеќе од 150 мажи, па договорила средба со сите нив одеднаш, пишува Гардијан. Манекенката пред […]