Ознака: Никола Карабатиќ

Ракомет

Видео: Карабатиќ го нокаутира Блаж Јанц ,Душебаев тргна да се пресметува со него

ПСЖ синоќа успеа да ја добие ракометната војна со Кјелце и да оствари минимална победа од 29:30 во тензичниот натпревар кој се одигра во Полска, а најдобар доказ за тоа […]