Ознака: обезглавување

Црна хроника

Уапсен монструмот кој брутално обезглави 68-годишен човек во продавница за авто делови

Монструозниот чин се случи во четвртокот навечер во Хјустон, Тексас, каде 62-годишниот Рејмонд Џексон наоружан со палка за бејзбол и мачета брутално го обезглавил 58-годишниот Енатолија Корсенд во продавницата за […]