Ознака: паркинзи

Вести

Шилегов најави поскапување на паркингот на Град Скопје

Покрај поскапувањата кои ги најави централната власт, поскапувања кои ќе удрат директно по џебот на граѓаните почна да најавува и локалната власт предводена од кадрите на СДСМ. Место ветените повисоки […]

Вести

Тепаше жени на паркинзи а сега навредува неистомисленички

Професорката Билјана Ванковска на социјалните мрежи пишува дека екс министерот на СДСМ Љубомир Фрчковски продолжува со навредите кон жените кои не го делат неговото мислење. За потсетување, како што објавуваа […]

Вести

ФОТО: СДСМ продолжува со злоупотреба на администрацијата!

Откако пред два дена СДСМ најгрубо ја злоупотреби администрација во Струмица за политички цели, партијата на Зоран Заев продолжува и понатаму скандалозно да ги злоупотребува вработените во јавниот сектор, спротивно […]