Ознака: партиски кадри

Вести

Катица не запира со вработувањето: Се шири кланот на СДСМ во СЈО!

Катица Јанева не запира со вдомување и вработување на партиски кадри на СДСМ во Специјалното јавно обвинителство.Од неодамна на платниот список на Катица Јанева и СЈО се наоѓа и Миле […]