Ознака: пат кочани-делчево

Вести

СДСМ обвини дека не се гради патот Кочани-Делчево, а истиот се гради од мај годинава

Заплеткувајќи се во сопствените лаги, СДСМ постојано си го покажува вистинското лице пред јавноста.Партијата на Зоран Заев денес обвини дека не се гради пат на чија изградба активно се работи […]