Ознака: свадбен подарок

Сцена

Еве што му подари кумата Милица Тодоровиќ на познатиот пејач Стеван Анѓелковиќ

Пејачката Милица Тодоровиќ овој викенд беше кума на свадбата на познатиот пејач Стеван Анѓелковиќ, а на церемонијата се појави со нејзиното момче Милош Пауновиќ. Пејачката за српските медиуми вели дека […]

Живот

Ана и Игор од Битола за својата свадба наместо цвеќе, побараа нешто што ги изненади сите

Водени од девизата дека секогаш е вистинско време да се направи нешто добро и дека нашето малку за некого значи многу, младата брачна двојка Ана и Игор Стојанови деновиве направија […]