Ознака: скрстени раце

Вести

Мицкоски ја искара ЕУ и побара да престане да седи со скрстени раце

Мицкоски ја искара ЕУ и побара да престане да седи со скрстени раце Кристијан Мицковски во неговото гостување на ТВ Клан истакна дека барањата на Бугарија, во однос на македонскиот […]