Ознака: ФК Брегалница

Македонски фудбал

ФК Брегалница во хотел Гогов ги започнува подготовките за наредната фудбалска сезона

Штипскиот прволигаш ФК Брегалница од 27 јуни ќе ги започне подготовките за претстојната нова 2016/2017 сезона во првата македонска фудбалска лига. Сениорите на ФК Брегалница за почеток ќе минат една […]