Ознака: чоко плазма торта

Кулинарство

Никој не може да одбие, направете вкусна чоко плазма торта

Домашните ќе бидат воодушевени, а вие нема да поминете многу време во кујната. Потребни состојки: 120 гр. чоколаден пудинг 5-8 лажици шеќер 1 ванилин шеќер 750 мл. млеко + околу […]