Ознака: љубовниот живот

Сцена

Цеца Ражнатовиќ за љубовниот живот: „Не бев сама во текот на овие 20 години“

Цеца Ражнатовиќ во емисијата „Сценарио“ на курир.рс ги сумираше впечатоците од 2020та година, зборуваше за децата, внукот, односот со снаата Богдана Ражнатовиќ, но и за нејзината најголема љубов – Жељко […]