Аделина Тахири направи инстраграм за бебето нејзино

Loading...

Аделина Тахири направи инстраграм за бебето нејзино и веќе имаат 10 илјади следбеници. Инаку таа се омажи за Серјожа адвокатот кој беше во блиски релации долги години со Мијалков…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...