Анастасија Ражнатовиќ БЛЕСКА! На роденденот на внукот, пристигна во црвен фустан

Неговата тетка Анастасија пристигна и на првиот роденден на внукот Жељко Ражнатовиќ.
Гостите на гламурозната прослава на семејството Ражнатовиќ полека се собираа, а вечерва меѓу првите пристигна најсреќната тетка на светот, Анастасија Ражнатовиќ.


– Многу е веројатно да запеам. Немам трема, среќна сум што заедно славиме роденден и не ми се верува дека помина една година, изјави Анастасија не верувајќи како лета времето.
Таа рече дека Вељко е прекрасен татко кој секогаш знаел со децата:
– Колку што немам чувство, толку тој има, но се надевам дека тоа ќе се промени кога ќе имам свои, изјави видно расположената Анастасија.
Анастасија блескаше во краток црвен фустан кој ги истакна нејзините долги нозе.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.