Ана Николиќ не може да си дојде при себе откако дознала што правела нејзината три годишна ќерка додека го апселе Раста

Поранешната сопруга на раперот Стефан Ѓуриќ Раста овие денови не може да се помири со тоа што го доживеала нејзината ќерка која ја има со раперот.
Имено Ана Николиќ во четвртокот заминала за странство, а тригодишната ќерката Тара ја оставила кај поранешниот сопруг Раста.

 

View this post on Instagram

 

New “NORMAL”… Meni je ovo PAKAO UZIVO….Ali verujem da ce proci…sve prodje….Stay safe.. .

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on


-Кога беше уапсен Раста девојчето било кај него на гости заедно со дадилката. Штом родителите на раперот дознале дека нивниот син е уапсен веднаш ја преземаа грижата за малата внука. Ана потоа го прекина патувањето и се врати дома, вели извор за српските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

Hvala svima na divnim zeljama… Voli vas vasa A. I slusajte novu pesmu.. i uzivajte…♥️♥️♥️🥇

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.