Ана Николиќ се огласи по апсењето на Раста: Тој се уште е дел од нашето семејство

Loading...

Српската пејачка, Ана Николиќ, конечно се огласи во јавноста, откако нејзиниот поранешен сопруг, раперот раста заврши во триесет дневен притвор поради поседување и трговија со марихуана.
Српските медиуми добија коментар од Николиќ откако таа се врати од патување во Дубаи.
Тој се уште е дел од нашето семејство, коешто за жал се распадна – изјави Николиќ, ставајќи крај на шпекулациите дека ќе бара одзмање на старателството на нивната ќерка.

loading...