Беквалац ги изненади фановите: Драстични промени на својот изглед

Наташа Беквалац откако во април годинава преживеа семејна драма и беше претепана од својот поранешен сопруг Лука Лазукиќ пред неполн месец се врати на сцената и во јавноста како што вели пејачката посилна од било кога.
Беквалац од породувањето, но и од семејното насилство се опоравува во кругот на најтесното семејството, а како последица на семејната драма таа драстично го промени својот изглед.
 Имено откако повторно се појави во јавноста фановите веднаш реагираа како пејачката драстично ослабела и го променила физичкиот изглед, погледнете.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.