Бизарен живот на еден од најпознатите парови на светот: Забранет е приборот за јадење, а еден ритуал не го делат со никого

Според добро упатени извори, милионерскиот живот многу влијаел на оваа позната двојка, а тие денес живеат во балон и се почудно се однесуваат.

По 19 сезони емитување, комичарката ќе и каже „збогум“ на емисијата која ја обожаваат и публиката и познатите личности кои гостуваат во неа, додека вработените во телевизијата веројатно едвај чекаат да ја видат назад. Една од причините за крајот на шоуто се честите скандали и поплаки на персоналот за однесувањето на Елен Деџенерис, а наводно на нејзината сопруга и позната актерка Портија де Роси и е преку глава од таквиот живот и сака да се оттргне од светот на познатите личности.

Бизарен живот на еден од најпознатите парови на светот: Забранет е приборот за јадење, а еден ритуал не го делат со никого


„Моја ИНСПИРАЦИЈА, татко на моите деца, најдобар пријател…“ Геј парови кои докажуваат дека во Холивуд е можна ВЕЧНА ЉУБОВЕлен се заколна дека ќе ја напушти работата за да се пресели. Таа им кажа на сите свои пријатели дека со нетрпение чека да се пензионира – изјави извор близок на парот пред извесно време и додаде дека Порша се чувствува изневерено затоа што Елен постојано го одложува крајот на својата водителска кариера, поради што некои од нивните пријатели веруваат дека овој брак нема да трае уште многу.
Сепак, Елен неодамна го направи резот, а оваа година најдоа купувачи за нивниот луксузен дом во Монтесито, каде меѓу соседите се принцот Хари и Меган Маркл, Опра Винфри и многу други познати личности.
Во минатото често се шпекулираше дека бракот на Елен Деџенерис и Порше де Роси бил во криза, а тие наводно дале се од себе за да продолжи – толку многу што се оддалечиле од реалноста.
Нивното секојдневие е далеку од обично, велат извори блиски на парот, а се побизарното однесување на Елена често се заканува повторно да ја наруши нивната врска.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.