БОЈАН Ѝ ГО ДОПРЕ СРЦЕТО НА МАРИЈА, и тоа јако и прецизно

Пејачката на групата „Ај кју“, Марија Ивановска, објави слика на која нејзиното момче, Бојан Трајковски ѝ ги допира градите. „Ми го допре срцето“, напиша таа покрај фотката.
Марија и Бојан се веќе неколку години во врска, но долго време криеја дека се заедно.
Тие беа особено актуелни минатата година кога ја претставуваа Македонија на „Евровизија“ во Лисабон, Португалија, со песната Lost and Found.
Добар пиар дечки.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.