Брена конечно го откри нивниот однос: На синот на Филип не сум му баба- пејачката откри како сака да ја вика малиот Александар

Фолк пејачката Лепа Брена не ја крие среќата откако нивното семејство доби уште еден нов член, но сега откри и како сака да ја вика внукот Александар кога ќе порасне.
Имено пејачката откри дека детето на пејачката Александра Пријовиќ и синот на Брена Филип Живојиновиќ не сака да ја вика баба.

 

View this post on Instagram

 

Jamaica??❤️

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on


-Знаев дека породувањето ќе го освежи мојот емотивен живот и дека сега се ќе крене во посебен правец, вели Брена за српски „Hello“.
Таа додава и дека ова е еден од најубавите моменти во нивните животи и вели дека не сака Александар да ја вика баба.
-Нивните мајки се негови баба, а бидејќи јас сум маќеа на Филип за себе велам дека всушност сум сопруга на неговиот дедо, вели Брена.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.