Британците тагуваат по напуштањето на ЕУ (потресно видео)

Моментот кога Британија се одвојува од ЕУ и знамето се симнува во Брисел. Ве молиме погледнете ја реакцијата на луѓето.
Се чини дека медиумите од либерална и левичарска наклонетост со години сервираа нешто сосема друго…

Британците тагуваат по напуштањето на ЕУ

Британците тагуваат по напуштањето на ЕУ (потресно видео)

Posted by Puls24.mk on Tuesday, February 4, 2020

Во позадина, ако слушате внимателно оди песната РУЛ БРИТАНИЈА (БРИТАНИЈА ВЛАДЕЕ)

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.