ВАКА ИЗГЛЕДАЛЕ ЛЕПА БРЕНА И БОБА ВО МЛАДОСТА

Поранешниот тенисер Слободан Боба Живојиновиќ денес го слави својот 58 роденден. Долги години е во брак со големата музичка sвезда Лепа Брена која ужива во среќен брак.
Со пејачот ги има синовите Стефан и Виктор, додека со поранешниот сопруг го има синот Филип.
Сепак, своевремено двајцата важеа за најубавиот пар. Плени со својот изглед и младешка енергија. На еден профил на Инстаграм се појави фотографија на која позираат и изгледаат целосно заљубени, пишува Glossy

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @foto.nostalgija

Тие биле свечено облечени бидејќи се гледа дека има вратоврска, јакна и кошула. Брена беше облечена во посветла гардероба.
Под фотографијата се честитки за роденденот на Боба, а ние им се придружуваме на честитките. Со среќа!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.