Велат дека нема поубава жена од неа на планетата: Има секс четири пати на ден

За нејзиното совршено тело е заслужна едноставна рутинаИзабел Гуларт каде и да се појави покажува совршена фигура и вака секогаш успева да биде толку фит.Бразилскиот модел и поранешен ангел на Викторија, Изабел Гуларт има совршено тело. Папараците често успеваат да ја фатат среќно во костим за капење и фотографиите јасно докажуваат колку е убава оваа дама.Бразилската убавица може да се пофали со една од најзгодните фигури во светот на моделството и нејзиното тело е навистина извајано и сосема природно.Изабел вежба редовно и напорно, а тоа се гледа – секој мускул во нејзиното тело е затегнат, а украсена е и со извајан, „челичен“ стомак, пренесува Телеграф.Таа парадираше на јахтата во минијатурен портокалов костим за капење кој ги покажа нејзините долги нозе, рамниот стомак и заоблениот задник.Инаку, Изабел е во хармонична врска со германскиот фудбалер Кевин Трап од 2015 година, а парот се вери во 2018. Еднаш изјавила дека има секс со овој голман најмалку четири пати на ден.„Имаме секс четири или пет пати на ден. Меѓутоа, ако ПСЖ загуби натпревар во кој бранеше Кевин, тогаш нема секс. Од друга страна, ако победат, никој од нас не спие таа вечер и имаме секс до утро“, изјавила манекенката. View this post on Instagram A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart)

Пронајдете не на следниве мрежи: