(ВИДЕО) ШИК ИЗДАНИЕ НА АНДРИЈА МИЛОШЕВИЌ: Облече црна перика, стави розов кармин, ги исцрта веѓите

Актерот Андрија Милошевиќ веќе подолго време ги користи своите социјални мрежи за да ги забавува своите следбеници со разновидните содржини кои ги објавува.Тој во последно време најчесто поставува видеа на кои на својата партнерка Александра Томиќ со која доби син и раскажува шеги кои на сите освен на неа им изгледаат смешни. View this post on Instagram A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official)Иако знаеме дека на Андрија ништо не му е непознато, сепак не изненади последното видео во кое носи перика, накит и шминка.Андрија стави црна перика со шишки, стави розов кармин, облече ланче и облече розова женска блуза, а сите забележаа дека и тој ги исцрта веѓите.– Пршута се враќа на големата врата – напиша тој.Да потсетиме, Андрија и Александра се венчаа во тајност, а наскоро ќе прослават две години брак:– Се венчавме во црква на 1 февруари 2022 година, дваесет и пет дена пред да се роди Реља, ова е прв пат исклучиво за вас. Се беше многу интимно, со нас беа само кумовите и неколку пријатели – откри таа во емисијата „На кафе са“ Секи Саблиќ.

Пронајдете не на следниве мрежи: