Вистинско уживање за сите гурмани: Рецепт за најсочниот млад компир од рерна

Денеска ви претставуваме рецепт за кремаст и превкусен млад компир на кој никој нема да може да одолее – погледнете го видеото.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.