Гоца Тржан се соблече топлес

Српската пејачка Гоца Тржан веќе неколку пати досега беше на летување во Грција, а од таму се врати со архива на жешки фотографии.
Едни од тие фотографии беа и овие две кои пејачката ги објави на својот Инстаграм профил и со тоа ги запали фановите.

#summer #beach #love A moze i ovako ??????

A post shared by Goca Trzan (@gocatrzan) on

#tb #holydays #summer #nofilter #greece Nedostaje mi plaza,letovanje i odmor ???

A post shared by Goca Trzan (@gocatrzan) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.