Градоначалникот на општина Конче, Благој Илиев и заменик-министер за земјоделие, Цветан Трипуновски во расправија (видео)

Loading...

Ти не си за селски пољак, не за министер – муабет на нашите лево-десни политичари…
Градоначалникот на општина Конче, Благој Илиев и дополнителниот заменик-министер за земјоделие, Цветан Трипуновски во расправија (видео)
Ако ова не е циркус не знаеме што е…

Благој Илиев и Цветан Трипуновски во дуел, циркус

Благој Илиев и Цветан Трипуновски во дуел, циркус

Gepostet von Puls24.mk Sport am Freitag, 31. Januar 2020

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...