Дали знаете кој е најсекси хороскопски знак?!

Loading...

Хороскопскиот знак може многу да ни открие. Каква личност сме, што сакаме, што не сакаме, кој е нашиот талент… Астролозите тврдат дека имаат одговор на прашањето кој е најсекси знак.

  • Скорпија

Никој не љуби подобро од Скорпија. Всушност, Скорпијата е најсензуалниот и најстрасниот партнер во кревет. Кога сте со Скорпија, вие ќе бидете во вистински рај и ќе посакате тоа никогаш да не заврши.

Ако налетате на овој знак, ќе бидете маѓепсани во истата секунда. И веројатно веќе знаете дека се одлични во кревет.

Скорпиите се секогаш доминантни и ги држат работите под контрола. Дури и ако не ви изгледа така, работите се така поставени од почетокот. Само го чекаат вистинскиот момент да ви покажат кој е главен.
По овој главен сексипилен знак следуваат: Риби, Овен, Лав, Рак, Стрелец, Близнаци, Вага, Девица, Бик.
loading...