Дара Бубамара првпат проговори за врската со 24 години помладото момче

Дара Бубамара првпат проговори за врската со нејзиното 24 годишно момче кои сите го знаат како Тони, но негово вистинско име е Марко.
Како што истакна во нејзиното последно интервју, Марко и го наравил животот поубав.
„Навистина ми го направи животот поубав, ми овозможи патувања. Искрено, ми се случи такво момче, таква љубов, па не ни го почувствував коронавирусот“, вели Дара.
„После долго време некој ме гледа како кралица. Ме гледа како вистинска жена. Убаво ми е со Марко. Тешко некој да биде доминантен кон мене, но и тоа се случи“, вели пејачката.
Марко се запознал со синот на Дара, Коста.
„Многу убаво живеам, а тие многу убаво се согласуваат“, заклучи Дара за „Ексклузивно“.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.