Дарко Лазиќ со нов имиџ по разводот со сопругата

Познатиот српски пејач Дарко Лазиќ откако се разведе реши да го промени својот имиџ и да ја промени фризурата.


Имено тој на социјалните мрежи сподели фотографија на која буквално е непрепознатлив.
-Како ви се допаѓа новата фризура?, ги праша Лазиќ фановите и ја сподели фотографијата, погледнете.