Ева Лонгорија прошета со деколте од кое скока притисокот

Заводливото издание на „Очајна домаќинка“ Ева Лонгорија никого не остави рамнодушен.На црвениот тепих на Канскиот фестивал прошета и Ева Лонгорија , која ја шармираше публиката во еден од нејзините омилени модели на фустани, во кој се појави на премиерата на филмот „Киндс на добрина“.Ева е редовна гостинка на Меѓународниот филмски фестивал во Кан, а оваа година избра светкава тоалета со сирена крој, со многу длабоко деколте кое никој не го пропушти и проѕирни детали кои го прават уште попровокативен.Со него таа ги истакна своите заносни облини и завидна фигура и изгледаше позаводливо од кога било досега.Својот елегантно-провокативен стајлинг го „запечати“ со раскошна огрлица и обетки, а за оваа прилика имаше и долга коса која и паѓаше на гол грб, сè до задникот. 

Пронајдете не на следниве мрежи: